Menu
Your Cart

Par Mums

Esiet sveicināts NO LOGO SCENTS, kur aizraujošas smaržas kļūst par neaizmirstamu sajūtu ceļojuma sastāvdaļu.

Mēs esam britu smaržu zīmols, kas uzsācis savu darbību 2020. gadā. Specializējamies iespaidīgā, ar rokām darinātu, smaržu produktu klāstā, tostarp auto gaisa atsvaidzinātājos, solid (cietās smaržas), mājas aromātos.

Katru produktu rada prasmīgi amatnieki, nodrošinot izcilu kvalitāti un pievēršot uzmanību detaļām.

Kā NLS, mēs ticam pedantiskai meistarības varai un stingrai apņēmībai ievērot kvalitāti. Mūsu komanda velta labākos, ar rokām darinātos produktus un izcilu servisu katram klientam. Mēs lepojamies ar tādu smaržu klāstu, kas neatstās vienaldzīgu, izraisīs patīkamas emocijas un kļūs par neatņemamu Jūsu ikdienas sastāvdaļu.

Mēs, NLS, pārdefinējam iedvesmoto smaržu jēdzienu. Mēs smeļamies iedvesmu no pazīstamiem zīmoliem, iemūžinot to ikonisko smaržu būtību un garu, vienlaikus iemiesojot mūsu pašu radošo redzējumu. Katrs aromāts ir tik meistarīgs, apvienojot izsmalcinātās sastāvdaļas, rada aizraujošu nošu simfoniju, kas atstāj paliekošu iespaidu.

Mēs varam būt lepni, ka esam zīmols, kas augstu vērtē ētiku un ilgtspēju. Visi mūsu produkti ir vegāniem draudzīgi, cruelty-free, saskaņā ar mūsu apņemšanos ievērot atbildīgu praksi. Mūsu smaržu eļļas ir rūpīgi pārbaudītas un sertificētas kā drošas lietošanai Starptautiskajā smaržu asociācijā (IFRA), tādējādi nodrošinot jūsu sirdsmieru.

Dodieties ar mums burvīgā ceļojumā pa valdzinošu aromātu pasauli, kur katrs aromāts stāsta unikālu stāstu un rosina jūsu iztēli. Atklājiet NLS burvību, kur apvienojas kaislība, meistarība un izcila klientu pieredze.

Izbaudiet smaržu mākslu kopā ar NLS un radiet neaizmirstamas atmiņas, kas gaisā saglabāsies vēl ilgi pēc tam, kad būsiet aizgājuši. Laipni lūgti mūsu dinamiskajā un aromātiskajā ģimenē!