Menu
Your Cart

SIEVIEŠU ROLL ON SMARŽAS

SIEVIEŠU ROLL ON SMARŽAS
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 01 smaržas ir iedvesmotas no Thierry Mugler Angel aromāta. Grezns, šiks un mūžīgs aromāts. Austrumniecisks, gards eksotisko augļu, karameles un medus sajauk..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 02 smaržas ir iedvesmotas no Gucci Guilty aromāta.Ziedu aromāts ar mandarīna, Peruāņu pipara, gandrenes, persiku un upeņu virs..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 03 smaržas ir iedvesmotas no Viktor & Rolf Flowerbomb aromāta. Salds austrumu ziedu aromāts, kas sākas ar citrusaugļu virsnotīm, kuras&nb..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 04 smaržas ir iedvesmotas no Dior J’adore aromāta.Mūsdienīgs, izsmalcināts ziedu aromāts, kura virsējās notis veido čampaka ziedu, manda..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 05 smaržas ir iedvesmotas no Paco Rabanne Olympea aromāta. Juteklisks un mūsdienīgs austrumu aromāts, ko atklāj dzirkstoši zaļš mandarīn..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 06 smaržas ir iedvesmotas no Paco Rabanne Lady Million aromāta. Daudzšķautņu balto ziedu aromāts ar apelsīna, neroli un ābolu ..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 07 smaržas ir iedvesmotas no Yves Saint Laurent Black Opium aromāta. Silts austrumniecisks pikants aromāts ar rozā piparu, apelsīnu ziedu&nbs..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 08 smaržas ir iedvesmotas no Kenzo Poppy Flower aromāta. Bagātīgs, grezns muskusa ziedu aromāts ar vijolītes, īlangīlangas un piparu aug..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 09 smaržas ir iedvesmotas no Thierry Mugler Alien aromāta. Izsmalcināts ziedu austrumu aromāts, kas sākas ar zaļām augļu virsnotīm - plūmēm, ..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 10 smaržas ir iedvesmotas no Dolce Gabanna Light Blue aromāta. Svaigs citrusaugļu aromāts ar greipfrūtu uncitronu, zaļo tēju, frēziju, d..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 12 smaržas ir iedvesmotas no Marc Jacobs Daisy aromāta. Ziedu aromāts ar citrona un greipfrūta pieskārienu, zaļo lapu, zaļo vijolīš..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 13 smaržas ir iedvesmotas no Jean Paul Gaultier Classique aromāta. Austrumu dzintara aromāts, kas sākas ar augļu virsnotīm, kam seko ziedu bu..
9,99€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 17 (Kopā lapu - 2)