Menu
Your Cart

SIEVIEŠU SOLID SMARŽAS

SIEVIEŠU SOLID SMARŽAS
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 01 smaržas ir iedvesmotas no Thierry Mugler Angel aromāta. Grezns, šiks un mūžīgs aromāts. Austrumniecisks, gards eksotisko augļu, karameles..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 02 smaržas ir iedvesmotas no Gucci Guilty aromāta.Ziedu aromāts ar mandarīna, Peruāņu pipara, gandrenes, persiku un ..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 03 smaržas ir iedvesmotas no Viktor & Rolf Flowerbomb aromāta. Salds austrumu ziedu aromāts, kas sākas ar citrusaugļu vir..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 04 smaržas ir iedvesmotas no Dior J’adore aromāta.Mūsdienīgs, izsmalcināts ziedu aromāts, kura virsējās notis veido čamp..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 05 smaržas ir iedvesmotas no Paco Rabanne Olympea aromāta. Juteklisks un mūsdienīgs austrumu aromāts, ko atklāj dzirksto..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 06 smaržas ir iedvesmotas no Paco Rabanne Lady Million aromāta. Daudzšķautņu balto ziedu aromāts ar apelsīna, neroli&nbs..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 07 smaržas ir iedvesmotas no Yves Saint Laurent Black Opium aromāta. Silts austrumniecisks pikants aromāts ar rozā piparu, ap..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 08 smaržas ir iedvesmotas no Kenzo Poppy Flower aromāta. Bagātīgs, grezns muskusa ziedu aromāts ar vijolītes, īlangīlangas&nb..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 09 smaržas ir iedvesmotas no Thierry Mugler Alien aromāta. Izsmalcināts ziedu austrumu aromāts, kas sākas ar zaļām augļu virs..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 10 smaržas ir iedvesmotas no Dolce Gabanna Light Blue aromāta. Svaigs citrusaugļu aromāts ar greipfrūtu uncitronu, zaļo ..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 12 smaržas ir iedvesmotas no Marc Jacobs Daisy aromāta. Ziedu aromāts ar citrona un greipfrūta pieskārienu, zaļo la..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 13 smaržas ir iedvesmotas no Jean Paul Gaultier Classique aromāta. Austrumu dzintara aromāts, kas sākas ar augļu virsnotīm, k..
11,99€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 17 (Kopā lapu - 2)