Menu
Your Cart

UNISEX ROLL ON SMARŽAS

Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 101 smaržas ir iedvesmotas no Tom Ford Black Orchid aromāta. Pikants austrumu aromāts ar bergamotes, apelsīna, ingvera, piparu, krustnagliņu,..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 102 smaržas ir iedvesmotas no Jo Malone Lime Basil & Mandarin aromāta.  Atsvaidzinošs citrusaugļu aromāts, kurāsulīga mandarīna..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 103 smaržas ir iedvesmotas no Jo Malone Vanilla & Anise aromāta. Salds muskusa ziedu aromāts, kas sākas ar saldā citrona notīm, kam seko ..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 104 smaržas ir iedvesmotas no Tom Ford Tobacco & Vanilla aromāta. Izsmalcināti pikants austrumu aromāts, kurākoriandrs un vēss ..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 105 smaržas ir iedvesmotas no Jo Malone Velvet Rose & Oud aromāta. Bagātīgs austrumu ziedu aromāts ar agarkoku, rozes, ģerānijas, jasmīna..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 107 smaržas ir iedvesmotas no Tom Ford Lost Cherry aromāta. Kārdinošs augļu ziedu aromāts ar ķiršu ļiķiera unmandeļu sākuma notīm, melno..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 108 smaržas ir iedvesmotas no Tom Ford Oud Wood aromāta. Koka aromāts, kas sākas ar pikantām kardamona unmelno piparu virsnotīm, kuras n..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 110 smaržas ir iedvesmotas no Jo Malone English Pear & Freesia aromāta. Svaigs augļu ziedu aromāts ar sulīga bumbiera notīm, kam seko mai..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 112 smaržas ir iedvesmotas no Neroli aromāta. Lieliski atsvaidzinošs citrusaugļu aromāts, kas atgādina klasisko apelsīnu aromātu ar bergamotes, citrona..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 114 smaržas ir iedvesmotas no Tom Ford Tuscan Leather aromāta. Ādas un austrumu aromāts ar aveņu, timiāna, sandalkoka, dzintara&nbs..
9,99€
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)