Menu
Your Cart

UNISEX SOLID SMARŽAS

Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 101 smaržas ir iedvesmotas no Tom Ford Black Orchid aromāta. Pikants austrumu aromāts ar bergamotes, apelsīna, ingvera, pipar..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 102 smaržas ir iedvesmotas no Jo Malone Lime Basil & Mandarin aromāta.  Atsvaidzinošs citrusaugļu aromāts, kurā..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 103 smaržas ir iedvesmotas no Jo Malone Vanilla & Anise aromāta. Salds muskusa ziedu aromāts, kas sākas ar saldā citrona ..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 104 smaržas ir iedvesmotas no Tom Ford Tobacco & Vanilla aromāta. Izsmalcināti pikants austrumu aromāts, kurāko..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 105 smaržas ir iedvesmotas no Jo Malone Velvet Rose & Oud aromāta. Bagātīgs austrumu ziedu aromāts ar agarkoku, rozes, ģe..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 107 smaržas ir iedvesmotas no Tom Ford Lost Cherry aromāta. Kārdinošs augļu ziedu aromāts ar ķiršu ļiķiera unmandeļu sāk..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 108 smaržas ir iedvesmotas no Tom Ford Oud Wood aromāta. Koka aromāts, kas sākas ar pikantām kardamona unmelno piparu vi..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 110 smaržas ir iedvesmotas no Jo Malone English Pear & Freesia aromāta. Svaigs augļu ziedu aromāts ar sulīga bumbiera not..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 112 smaržas ir iedvesmotas no Neroli aromāta.Lieliski atsvaidzinošs citrusaugļu aromāts, kas atgādina klasisko apelsīnu aromātu ar bergamote..
11,99€
Mūsu cietās smaržas ir pagatavotas no labākajām sastāvdaļām, ietverot sevī īpašību mitrināt Jūsu ķermeni un atstāt to patīkami maigu un smaržīgu! Mūsu No. 114 smaržas ir iedvesmotas no Tom Ford Tuscan Leather aromāta. Ādas un austrumu aromāts ar aveņu, timiāna, sandalko..
11,99€
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)