Menu
Your Cart

MĀJAS & AUTO SMARŽAS

Aromatizētie kristāli ir dabīgs sāls produkts, piesātināts ar labākās kvalitātes aromātiskajām eļļām un krāsvielām. Tie ir droši, tīri un vienkārši lietojami. Paredzēti lietošanai eļļas vai vaska svečturos. Lietošana: 1. Pievienojiet 1-3 tējkarotes kristālu svečturī.    &nbs..
4,99€
Piepildiet savu auto ar iemīļotāko smaržu aromātu, kas saglabāsies līdz pat 4 nedēļām!Stikla pudelītes tilpums - 8 ml.Lietošana:1. Atskrūvējiet koka korķīti, izņemiet iekšējo aizsargu un cieši aizskrūvējiet koka korķīti atpakaļ;2. Apgrieziet pudelīti, lai šķidrums absorbētos kokā;3. Pakariniet to u..
8,99€
Piepildiet savu auto ar iemīļotāko smaržu aromātu, kas saglabāsies līdz pat 4 nedēļām!Stikla pudelītes tilpums - 8 ml.Lietošana:1. Atskrūvējiet koka korķīti, izņemiet iekšējo aizsargu un cieši aizskrūvējiet koka korķīti atpakaļ;2. Apgrieziet pudelīti, lai šķidrums absorbētos kokā;3. Pakariniet to uz..
8,99€
Atjauno auto gaisa atsvaidzinātāju, neiegādājoties jaunu! Ne tikai ilgstpējīgi, bet arī ekonomiski! 10ml uzpilde nodrošinās ilgstošu aromātu jūsu automašīnā!..
3,49€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)