Menu
Your Cart

VĪRIEŠU ROLL ON SMARŽAS

Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 50 smaržas ir iedvesmotas no Creed Aventus aromāta.Aromātisks koka aromāts ar bergamotes, citrona, upeņu, vīraka, elemi un pri..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 51 smaržas ir iedvesmotas no Creed Silver Mountain Water aromāta. Šis svaigais citrusaugļu aromāts atklājas ar bergamotes tēju, mandarīnu, oz..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 52 smaržas ir iedvesmotas no Dior Savauge aromāta.Vēss, neviltots papardes aromāts, kurā kraukšķīgs bergamotes un mandarīna aromāts apvi..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 53 smaržas ir iedvesmotas no Hugo Boss Bottled aromāta. Citrusaugļu bergamotes aromāts ar bazilika notīm, augļu zaļumu un maigu ozo..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 54 smaržas ir iedvesmotas no Paco Rabanne One Million aromāta. Kokaini pikants aromāts, ko atklāj greipfrūta, asins apelsīna, mandarīna, citr..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 55 smaržas ir iedvesmotas no Jean Paul Gaultier Le Male aromāta. Vīrišķīgs austrumu aromāts, ko atklāj bergamotes, citrona un apels..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 56 smaržas ir iedvesmotas no Dior Fahrenheit aromāta. Neparasts svaigu ziedu aromāts, kas sajaukts ar koksni un muskusu.Tilpums: 10..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 58 smaržas ir iedvesmotas no Paco Rabanne Invictus aromāta. Mūsdienīgs, svaigs augļu un ziedu aromāts ar mandarīnu, ābeles zie..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 60 smaržas ir iedvesmotas no Armani Code aromāta.Bagātīgs austrumu aromāts ar bergamotes, citrona un lavandas virsnotīm, ko papildina ol..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 61 smaržas ir iedvesmotas no Diesel Only The Brave aromāta. Austrumu koka aromāts, ko atklāj citrusaugļu notis - bergamotes, citron..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 62 smaržas ir iedvesmotas no Creed Green Irish Tweed aromāta. Aromātisks koka aromāts ar bergamotes, citrona, upeņu, vīraka, elemi un&nb..
9,99€
Roll-on smaržas uz auksti spiestas jojobas eļļas bāzes. Šīs smaržas nesatur alkoholu un palīdz saglabāt ādas maigumu un mirdzumu. Mūsu No. 63 smaržas ir iedvesmotas no Gucci Guilty aromāta.Augļu austrumu aromāts, ko atklāj spilgti citrusaugļu akordi - citrons, ozons, ma..
9,99€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 12 (Kopā lapu - 1)